• Wpisów: 675
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 58 dni temu, 13:51
  • Licznik odwiedzin: 36 334 / 2022 dni
 
mojemalenstwo
 
MojeMalenstwo: Trochę mnie tu nie było,ale sporo rzeczy się nagromadziło. Koleżanka szła na urlop i przed tym w pracy i podczas jej urlopu miałam więcej obowiązków i sporo pracowałam. Teraz mam trochę luźniej, ale to taki przymusowy urlop, bo moja mama poleciała do Polski, a ja zostałam z Oli w domu. W przedszkolu jej na cały dzień nie wezmą, bo mają braki w personelu, a opiekunka się porostu nie kalkulowała. Na szczęście mam bardzo wyrozumiałego szefa i część obowiązków mogę robić w domu.
W między czasie mieliśmy spotkanie z panią psycholog z przedszkola, okazało się,że to bardzo fajna kobitka i konkretna, znająca się na rzeczy. Nie wymyślała, żadnych mądrości, tyko jak to ona sama stwierdziła przedszkola trochę przesadzają, bo to jak by nie patrzeć są nadal małe dzieci i w różnych momentach zdobywają swoje umiejętności, a oni by chcieli żeby wszystkie dzieci były posłuszne i jak robociki robiły to co oni chcą. Pani psycholog jak sama stwierdziła to w 90% swoich obserwacji to przedszkola wyolbrzymiają problem, ale musi sprawdzić.  Odpowiadaliśmy na masę pytań co ma przybliżyć obraz rozwoju małej, poza tym są jeszcze obserwacje jak się zachowuje i jak reaguje, teraz czekamy co nam powiedzą.
Jakiś czas temu mówiłam wam, że Oli nie mówi, nawet powiedzenie mama było za trudne. Teraz wszystkich domowników woła we właściwy sposób, a ja słyszę milion razy dziennie mama, mami, mamusiu. Używa też więcej słów i zaczyna łączyć je w zdania, co ułatwia nam porozumiewanie. Oczywiście mamy dni gdzie jest grzeczna, a są takie gdzie szaleje na całego. Zrobiła się z niej mała artystka, maluje rysuje i koloruje, ale najlepsze są farby, jak by mogła to wszystkim robiła by makeup :)
Teraz ma fazę na kucyki pony i myszkę Minnie.
Ja po za zajęciami z Oli, wzięłam się za porządki, zaległości mojego biznesu oraz mały remont. Później pokażę wam trochę zdjęć.
Miłego dnia :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.